נושא תביעות הסיעוד הוא לרוב מורכב ודורש התמצאות והבנה מעמיקה של הנושא והעניינים הכרוכים בו. אנשים רבים ששילמו במשך כל חייהם הבוגרים כמעט, תשלום חודשי לחברת הביטוח, נדהמים לגלות כי ברגע האמת הם נתקלים במחסומים וקשיים שמרימה עליהם החברה במקרה הטוב, או במקרה הפחות טוב – מתמודדים עם סירוב מצד החברה לשלם להם את כספי הפיצויים המגיעים להם בזכות בטענות ותואנות שונות. 

במצב זה עומדות בפני המבוטח ובני משפחתו שתי ברירות: לנסות ולהשיג את הכספים המגיעים להם מחברת הביטוח בעצמם – או לפנות לעורך דין שמתמחה תביעות סיעוד מול חברות הביטוח.

מדוע כדאי לקבל ייעוץ וליווי מעורך דין לתביעת סיעוד? 

כפי שנאמר בתחילה, כל נושא הביטוח הסיעודי הוא מורכב וסבוך ולעיתים בנוי מרבדים שונים של מידע. בנוסף, גם הטפסים של הפוליסה עליהם חתום המבוטח הם ארוכים ומכילים פרטים רבים ותנאים רבים שלאדם הממוצע לרוב קשה להתמודד איתם, וקל וחומר לבוא איתם בטענות שנות כלפי חברת הביטוח שמן הסתם בקיאה יותר ממנו בתנאי הפוליסה. 

עורך דין המתמחה בתביעות סיעוד מכיר טוב את חוק סיעוד ואת פוליסות סיעוד השונות ובעל בקיאות רבה יותר מהאדם הממוצע במצבים הסיעודיים ובתנאי הפוליסות השונות. לעורך דין תביעות סיעוד ניסיון רב בתביעות סיעוד: הוא בעל היכרות רבה יותר עם הטענות השונות שמעלות חברות הביטוח ולכן יוכל להתמודד איתה באופן טוב יותר ובכך להגדיל באופן דרמטי את סיכוייכם לקבל את כספי הפיצויים המגיעים לכם.

עורך דין תביעות סיעוד

כיצד לבחור עורך דין לתביעות סיעוד? 

בחירת עורך דין תביעות סיעוד היא לא דבר של מה בכך, כיוון שלא כל עורך דין המציג את עצמו כע"וד לתביעות סיעוד הוא אכן מומחה בתחום זה. 

אחת הדרכים לברר על טיבו של עורך הדין היא לקבל המלצות או דיס המלצות על עורך הדין במרחבי הרשת. כמובן שלא כל המלצה היא אובייקטיבית ולא כל דיס המלצה היא אכן נכונה. שימו לב מי כתב את ההמלצה ובאיזו שנה היא נכתבה. 

דבר נוסף שמומלץ לבדוק הוא הוותק המקצועי של עורך הדין בו אתם מתעניינים. כמו בכל תחום, הניסיון עושה את ההבדל וניסיון רב שנים בטיפול בתביעות סיעוד מעלה את הסיכוי כי מדובר בעורך דין תביעות סיעוד עם מוניטין מרשים ובעל יכולות גבוהות בתחום זה. 

כמובן, אל תשכחו לסמוך גם על האינטואיציה שלכם: אדיבות, כנות ויושרה הם מרכיבים בסיסיים במקצועיותו של עורך דין מכל תחום שהוא. במידה ואתם מרגישים שאתם לא בטוחים שתרצו לעבוד עם עורך דין לתביעת סיעוד, הימנעו מחתימה על הסכם או ייפוי כוח והמשיכו ולחפש עורך דין שיענה על ציפיותיכם.

לסיכום 

אם גם אתם הגעתם למצב שבו אתם מרגישים לבד מול חברת הביטוח הגדולה, אנו שמחים להרגיע אתכם וליידע אתכם כי בחלק גדול מהתביעות תוכלו לקבל את הפיצוי המגיע לכם או ליקיריכם – ותוך זמן קצר יחסית. 

משרדנו עוסק בתביעות סיעוד ומאחורינו ניסיון רב שנים בייצוג מבוטחים בתביעות סיעוד מול חברות הביטוח. מלבד העובדה שזו התמחותנו, אנו רואים בתפקיד זה שליחות של ממש: מבוטחים רבים בני הגיל השלישי שאמורים לקבל את הכספים המגיעים להם לאחר שנים רבות של תשלומים לחברת הביטוח נאלצים הם ומשפחתם להתמודד עם חברת ענק שמפנה להם עורף או מערימה עליהם קשיים בדרך. 

אם גם אתם או יקיריכם נמצאים במצב זה, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולקבל ייעוץ והכוונה וכן עו"ד תביעות סיעוד שייצג אתכם לפי הצורך מול חברת הביטוח.

קראו בהרחבה אודות תביעה לגמלת סיעוד